© 2015-2020

кемпинг

gallery/images-ua
gallery/images-ru
bukxtur.com.ua

Порекомендуйте своїм друзям:

Рафтинг - спуск по гірських річках Вижниця, Карпати

gallery/_wr-pictures-raft

За останні кілька років в Україні з'явився ще один дуже популярний вид спорту - рафтінг. Даний вид спорту доступний всім без винятку, як для новачків, так і для бувалих спортсменів. Безцінна можливість провести вихідні разом з Буковина X тур у вас в руках. Наші досвідчені інструктори з багаторічним стажем допоможуть Вам відчути всю красу бурхливих річкових спусків. Не дивлячись на рівень психологічної та фізичної підготовки наша команда дасть Вам можливість насолодитися сплавом по максимуму.

gallery/_wr-pictures-raft4

Організовуючи подібні тури ми в першу чергу піклуємося про безпеку і комфорт наших клієнтів. Ми ставимо за основу демократичне ціноутворення наших послуг, тим самим, не завищуючи ціни на наші послуги. А для великих компаній діє приємна система знижок. Море вражень, якими захочеться поділитися і випробувати їх знову - ось що обіцяє проведений

з нами час.

Виконання всіх вказівок інструктора - запорука вдалого, а найголовніше безпечного проведення часу. Обов'язкові умови наявності рятувального жилета і каски на учаснику, дотримання правил техніки безпеки. Сплав проходить в польових умовах, тому багато що залежить від погодних умов. Учасники повинні бути готові до того що подорож може виявитися складніше і будуть внесені правки.

Сплав на рафтах і катамаранах по р. Черемош 450 грн./людина. При собі обов'язково мати питну воду, змінне взуття і одяг, дощовик. Тривалість туру - один день. Розрахований на групу - від 6 чоловік. (Також проводимо сплави по річках Прут і Дністер - вартість туру уточнимо окремо.)

gallery/_wr-pictures-1124aa

У вартість входить:

страховий поліс,

прокат рафта, рятувальні жилети,

каски, весла,

послуги інструктора.

Вартість туру може змінюватися в залежності від кількості учасників і ціни на паливо на день туру.

У вартість не входить харчування та трансфер

Контакти: