Буковина X тур - организация активного отдыха |
Нажмите на телефон, чтобы позвонить нам
тел. +38 (050) 233-26-95   +38 (068) 221-43-85   +38 (050) 736-74-76   bucxtur@i.ua   

Буковина Х тур

Відпочинок у Карпатах наповнить ваше життя незабутніми моментами і враженнями. Високі ялинки, чаруючий дух гірських річок, чисті озера, казкові водоспади – це все природа зібрала для Вас в одному місці – в Карпатах!

Найсвіжіше повітря – це Карпати. Дика природа, тиша, спокій, пейзажі і тільки вони будуть оточувати Вас.

Ідеальний варіант для поєднання приємного з корисним. І один з найдоступніших у фінансовому відношенні відпочинків. До того ж, на відміну від закордонних курортів, тут не треба віз і закордонних паспортів. Все дуже просто!

Ми навчимо Вас як правильно кататися на лижах , розводити багаття і працювати в команді . Навчимо Вас всім хитрощам походу в гори . Дамо можливість відкрити для себе гуцульскую кухню і відчути колорит гуцульського побуту. Проведемо екскурсії Чернівцями та за містом, а екскурсія в хотинську фортецю познайомить вас з історією української культури. 

Вихідний день або відпустка стануть для Вас незабутніми і ще довго не дадуть буденності затьмарити Ваше життя. Завжди мріяли злетіти як птах, чи поринуть в підземний світ печер? Піднятися по скелях немов сила тяжіння не діє на Вас? Поплисти в бурхливій річці немов вода – це Ваша стихія? Або зійти на вершину найвищої гори України? З Буковина X тур – це можливо завжди!

Оберіть бажаний вид відпочнку