© 2015-2021

кемпинг

bukxtur.com.ua

Порекомендуйте своїм друзям:

Організація та проведення командо утворюючих курсів для дорослих та дітей

Основні цілі корпоративу

Підтримка корпоративної етики, духу і традицій, зміцнення корпоративної культури. Створення правильного корпоративного клімату в колективі і побудова найкращих внутрішніх комунікацій.

Контакти:

МЕТА КУРСУ

 

формування та посилення загального командного духу, шляхом згуртування команди;

розвиток відповідальності і вкладу кожного учасника при вирішенні загальних задач;

створення почуття єдності колективу,організованості, довіри і взаєморозуміння у команді;

психологічне розвантаження людини,поліпшення здорової атмосфери робочого - навчального процесу

 

Прості на перший погляд вправи дають можливість на прикладі ігрових ситуацій виявити ті навикі, які дуже важливі для команди: комунікація, взаємодія, делегування повноважень і багато чому щє.

Це популярний формат тренінгу, коли група учасників проходить ігрові вправи різної сложності.Под керівництвом інструктора, який направляє команду на протязі всієї програми, колектив буде пробувати і реалізовувати різні підходи до виконання поставлених перед ними завданням. Обговорення дозволяє учасникам зрозуміти, яким чином було прийнято те чи інше рішення, хто зайняв активну позицію, як це позначилося на загальному результаті, і чи всі були почуті.об'єктивно оцінити ситуацію і зрозуміти, як діяти більш ефективно в подальшому. Всі завдання засновані на командній работі.Як що щось виходить не так, то за допомогою тренера  задаються їм питань, команда отримує шанс побачити нові, більш ефективні способи групової роботи.