© 2015-2021

кемпинг

bukxtur.com.ua

Порекомендуйте своїм друзям:

Похід в Карпати

Похід в Карпатські гори подарує вам відчуття свободи. Ви цілком зможете насолодитися тишею, усвідомити, яке прекрасне може бути життя і насолодитися кожним подихом свіжого гірського повітря українських Карпат. Похід по Карпатам може подужати кожен, у нього немає ніяких вікових обмежень, а також протипоказань, тому такий похід прекрасно підходить як для бувалих туристів, так і для всієї родини. Такі вилазки допоможуть Вам побачити Карпати з іншого боку, більш справжніми і величними, ніж на туристичних плакатах.

Для походу не потрібні дороге спорядження, великий досвід - досить мати хороше взуття, зручний одяг, рюкзак і бажання вражати себе і своїх друзів! Наші інструктори допоможуть Вам осилити всі складнощі маршруту, розкажуть про кожну пам'ятку природи і унікальне місце, якими Ви зможете насолодитися під час подорожі.

У Карпати ходять за емоціями, новими враженнями, знайомствами і настроєм. Під час походу у Вас також буде можливість отримає базові навички виживання в умовах дикої природи наближені до реальних: навчиться основами розбивки табору, розводити багаття і готувати їжу з обмеженим запасом провіанту, ставити намет і ще багато чого цікавого і пізнавального.

Наші маршрути проходять за принципом «Далі від цивілізації - краще для вражень» - там, де зберіглася первісна дика природа. У Вас є унікальна можливість разом з нами зійти на найвищу гору - гору Говерла, а також Петрос, Піп Іван та на інші вершини українських Карпат.

Похід в гори

Тури в Карпати - найпопулярніше туристичне спрямування в Україні, так як дані регіон дуже красивий у будь-який час року. Оксамитові гори, численні водоспади, старовинні ремесла, незвичайна їжа, гірськолижні курорти, середньовічні замки і фортеці, винні підвали і термальні джерела. Тури в Карпати можуть зацікавити туристів різного віку і захоплень.

Наші інструктори досвідчені туристи, відкриті до навчання Вас новим і пізнавальним навичкам. Вони добре знають свою справу і ви отримаєте неоціненний досвід.

Допомога з підготовки до походу, відповіді на всі Ваші питання і консультація щодо вибору спорядження і як дістатися до місця - все це ми беремо на себе!

Наші туристичні походи не обмежуються старими місцями і постійно поповнюються новими маршрутами і напрямками.

Якщо у Вас немає можливості здійснювати багатоденні походи в Карпати, ми пропонуємо одноденні сходження на всі популярні вершини: Говерла (2061 м.), Піп Іван (2020 м.). Такі маленькі походи можна зробити в один вихідний день і отримати достатньо емоцій і вражень.

Переваги: усамітнення з природою і своїми думками, повна автономність, барвисті пейзажі, чисте повітря, фізична розминка.

Сходження на г. Говерла 2061м.

Тривалість походу: 1 день

Ціна: 350 грн./л.

Протяжність походу: 4 км.

Сезон: квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень

Чисельність групи: 6 осіб

Дати заїздів: при наявність мінімальної кількості групи і в будь-який час сезону.

Говерла в перекладі з мадярської - «Сніжна гора», - розташована між Івано-Франківською та Закарпатською областями. Тисячі туристів здійснюють сходження на Говерлу щоб підкорити найвищу гору України. Захоплюючі дух панорами, кристально чисте повітря, неймовірне відчуття невагомості, вид на озера, гірські хребти Чорногорського і Горганського масивів, вершини Петрос, Хом'як, Туркул, Піп Іван та багато інших - все це Говерла відкриє для Вас.

         У вартість послуг входить:

 • супровід гіда-інструктора,
 • вхід на територію бази «Заросляк».

         У вартість послуг не входить:

 • трансфер,
 • страховий поліс,
 • харчування.

         Додаткова оплата стоянки автобуса:

до 45 людей – 50 грн., до 20 людей – 40 грн.

         Необхідно взяти з собою:

 • Похідні палиці,
 • Зручний рюкзак для особистих речей,
 • Вітростійку куртку,
 • Міцне взуття,
 • Сонцезахисні окуляри,
 • Воду,
 • Їжу,
 • За бажанням термос з гарячими напоями.

Говерла - як найвища гора в Україні, так і сама знакова гора державного масштабу. На її вершині встановлено кілька споруд з державною символікою. Сходження можна зробити двома способами: від туристичного притулку «Козьмещик» (7 км.) Або турбази «Заросляк» (4 км.) Тривалість сходження і спуску: від 6 до 7 годин.

Одноденне сходження на гору Піп-Іван

Гора Піп-Іван

Приїзд в село Дземброня, по приїзду на місце, піднімаємося до будиночка-колиби, де місцеві пастухи почастують сиром і дуже смачною бринзою. Наш маршрут буде проходити в оточенні дивовижних скель і первісної природи Карпат. По дорозі ми побачимо споруди з часів Другої світової війни. Після ми підкоримо вершину Піп Івана (2020 м.) Де відвідаємо обсерваторію «Білий слон». Після ми почнемо спуск через гору Вухатий Камінь або Смотрич. Тривалість сходження на Піп Іван і спуску - від 6 до 9 годин.

Контакти: