© 2015-2021

кемпинг

bukxtur.com.ua

Порекомендуйте своїм друзям:

Рафтинг - спуск по гірських річках Вижниця, Карпати

За останні кілька років в Україні з'явився ще один дуже популярний вид спорту - рафтінг. Даний вид спорту доступний всім без винятку, як для новачків, так і для бувалих спортсменів. Безцінна можливість провести вихідні разом з Буковина X тур у вас в руках. Наші досвідчені інструктори з багаторічним стажем допоможуть Вам відчути всю красу бурхливих річкових спусків. Не дивлячись на рівень психологічної та фізичної підготовки наша команда дасть Вам можливість насолодитися сплавом по максимуму.

Організовуючи подібні тури ми в першу чергу піклуємося про безпеку і комфорт наших клієнтів. Ми ставимо за основу демократичне ціноутворення наших послуг, тим самим, не завищуючи ціни на наші послуги. А для великих компаній діє приємна система знижок. Море вражень, якими захочеться поділитися і випробувати їх знову - ось що обіцяє проведений

з нами час.

Виконання всіх вказівок інструктора - запорука вдалого, а найголовніше безпечного проведення часу. Обов'язкові умови наявності рятувального жилета і каски на учаснику, дотримання правил техніки безпеки. Сплав проходить в польових умовах, тому багато що залежить від погодних умов. Учасники повинні бути готові до того що подорож може виявитися складніше і будуть внесені правки.

Сплав на рафтах і катамаранах по р. Черемош 450 грн./людина. При собі обов'язково мати питну воду, змінне взуття і одяг, дощовик. Тривалість туру - один день. Розрахований на групу - від 6 чоловік. (Також проводимо сплави по річках Прут і Дністер - вартість туру уточнимо окремо.)

У вартість входить:

страховий поліс,

прокат рафта, рятувальні жилети,

каски, весла,

послуги інструктора.

Вартість туру може змінюватися в залежності від кількості учасників і ціни на паливо на день туру.

У вартість не входить харчування та трансфер

Контакти: