© 2015-2021

кемпинг

bukxtur.com.ua

Порекомендуйте своїм друзям:

Скелелазіння "Протяте Каміння"

Побачити Карпати з іншого боку, більш прекрасними і загадковими, підкорити скелі і випробувати себе на міцність, відчути прилив адреналіну - це реально з екстремальними турами від Буковина X тур! Спробувати скелелазіння в Карпатах, спуск по прямовисній стіні, почути, про що шепочуть скелі скелелазові - все це можливо з нами. Або ви просто хочете цікавого відпочинку з романтичною ноткою, на березі лісової річки? Сумніви в бік - адже Вашими інструкторами будуть ретельно підібрана команда досвідчених спортсменів. Ласкаво просимо, ця поїздка для вас - чекаємо тільки підходящої погоди!

Про захід:

Тривалість походу: 1 день, вартість - 250 грн. з людини.

Відстань: в обидві сторони 8-10 кілометрів.

Оптимальний сезон травень, червень, липень, серпень і вересень.

Чисельність групи: мінімум 6 учасників.

Неймовірні природні утворення у вигляді «Протяте каміння» - це група скель, з розбитих пластів пісковика з різноманітними отворами і ходами. Півтори години шляху від перевалу Німчич і ви побачите це чудо природи.

Існує легенда про утворення цих скель. Відповідно до неї, в далекому минулому горяни, не маючи зручного шляху для спуску з гір в долину нагрівали котли з водою і виливали її на скелі, таким чином в скелях утворювалися проткнуті проходи, від яких і з'явилася назва урочища.

«Соколине Око» - заслуговує на особливу увагу, як найбільша з скельних груп «Протятого каміння». Це величезна кам'яна арка, яка нагадує око, розташоване в скелі висотою більше 40 метрів.

У вартість заходу входить:

- страховий поліс

- Прокат спорядження (мотузки, каски, страхувальні системи, карабіни, послуги команди Буковина X тур).

У вартість не входить:

-трансфер

-харчування.

Рекомендуємо взяти з собою зручне взуття, спортивний костюм, їжу і воду.

Контакти: